Anasayfa » Moda » 2013 İç Çamaşırı Modası

2013 İç Çamaşırı Modası

2013 yılı modanın her noktasında kendisini gösterdi. Her yıl değişen moda, 2013 yılında da yerinde saymadı. Tabi ki bu değişim modanın her kolunu etkiledi. İç çamaşırı dünyası da bu değişimden oldukça etkilendi. Kadınların en çok bütçe ayırdıkları bir yer de, şüphesiz ki iç çamaşırları. Kaliteli, modaya uygun ve güzel iç çamaşırları kadınların kendilerini daha güzel ve seksi hissetmelerini sağladığı bir gerçek. Peki, 2013 yılı iç çamaşırı modası nasıl olacak? Kendinizi çekici hissetmek için, bu yıl nasıl çamaşırlar seçmelisiniz?

2013 yılı, her tarza ve bütçeye uygun iç çamaşırlarını bulabileceğiniz bir sene olacak. Ünlü iç çamaşırı markalarının 2013 yılı koleksiyonlarını inceleyerek, ne kadar haklı olduğumuzu görebilirsiniz. Sütyen, külot gibi artık klasik sayılan iç çamaşırlarının yanı sıra; büstiyer, jartiyer takımları, gecelik ve babydoll gibi oldukça kadınsı bir hale bürünebileceğiniz ürünler bu yıl renkleri ve modelleriyle göz dolduracak gibi görünüyor.

2013 İç Çamaşırı Modası

Geçen sezonun yumuşak ve pastel renkleri bu yıl, daha canlı ve parlak renklerle karşımıza çıkacak. Bu yıl mağazalarda; fuşya, lacivert, ateş kırmızısı ve mor gibi güçlü karaktere sahip çamaşırlar bizi bekliyor. Siz de iç çamaşırlarınızda renkli olmayı seviyorsanız, mutlaka bu sezonun iç çamaşırları için dolabınızda yer açmalısınız. Uzun süredir severek kullandığımız dantel materyalli iç çamaşırlarını, bu yıl da kullanacağız. Bu sezon koleksiyonların en önemli farkı; daha taşlı, renkli, payetli ve daha şatafatlı modellerden oluşması. Eğer siz de böyle iddialı modelleri merak ediyorsanız, mutlaka deneyip kendinizi ve partnerinizi mutlu edebilirsiniz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git