Anasayfa » Otomobil » 2013 Honda CR-V

2013 Honda CR-V

Yeni Nesil 2013 Honda CR-V yine geçmişinden gelen geleneği sürdürerek lüks, konfor ve kaliteyi bir arada sunuyor. Önceki neslin genel hatlarını koruyan Yeni Nesil Honda CR-V’de göze çarpan değişiklikler sıra dışı ön tampon ve LED farlar olarak görülüyor.

İç kısımda genel olarak geniş ve rahat bir mekân sunuyor. Önceki nesline göre boyutlarda hissedilmeyecek derecede farklıklar var. Arka koltukların katlanabilme özelliği sayesinde ihtiyaç duyulduğunda oldukça geniş bir bagaj kapasitesi sunuyor. Geniş aileler için ideal bir çözüm.

2013 Honda CR-V

Yeni Nesil Honda CR-V 2.0 i-VTEC benzinli motor ile geliyor. Ön ve arka amortisörlerinde farklı teknolojiler kullanan Yeni Nesil Honda CR-V çok iyi bir yol tutuşu sağlarken, oldukça keyifli bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Güvenliği ön planda tutan 4. Nesil Honda CR-V, üst düzey güvenlik standardı sunarken, hareketi algılayabilen elektrikli direksiyon gibi, Honda’ya özgü bir teknoloji de sunmaktadır. Bu yeni teknoloji aracın hızına göre direksiyon hassasiyetini ayarlayarak daha güvenli ve rahat bir sürüş sağlamaktadır. Yine Honda’nın kendi ürettiği ACE sistemi Yeni Nesil Honda CR-V modelinde kullanılmış. ACE kaza sırasında aracın aldığı darbeyi her noktaya eşit dağıtarak sürücü ve yolcuları korumaktadır.

Eskisine göre daha modern ve yırtıcı görünen 4. Nesil Honda CR-V,  SUV’dan Crossover’a doğru bir evrim içinde görülüyor. Zengin donanım, üst düzey güvenlik, konfor ve sürüş keyfini bir arabada istiyorsanız Yeni Nesil Honda CR-V tam size göre.

Etiketler:
Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git