Anasayfa » Moda » 2013 Gelinlik Modası

2013 Gelinlik Modası

2013 yılının yuva kuracak bayanları bu yıl nasıl gelinlikleri tercih edecekler,nasıl gelinliklerle zarafetlerini süsleyecekler birlikte göz atalım.

2013 yılında gelinlik giyecek bayanlar birer prenses gibi görünecekler. Bu yıl gelinliklerde kabarık etekler ve ışıltılı ayrıntılar çok dikkat çekecek. Fransız dantellerinin süslediği ayrıntılar göz kamaştıracak. Tüm bu bir peri masalının baş kahramanı gibi görünmeyi tercih edecek gelinlerin prenses model gelinliklerinin yanında, vücut hatlarınızın zarafetini tamamen ortaya çıkaran,diz kapaklarının hizasından sonra kabarıklaşan deniz kızı modeller de oldukça gözde olacak! O muhteşem gecenin baş yıldızının masumiyetiyle birlikte tüm güzelliğini ortaya çıkaracak olan sırt dekoltesini bu yıl gelinliklerde fazlasıyla göreceğiz. Sırt dekoltesinin taşlı ayrıntılarla yahut ışıltılı zincirlerle süslenmiş halini, gelinliklerinize vereceği farklı ve bir o kadar da şık ve zarif havayı çok seveceksiniz.

2013 Gelinlik Modası

Bu yıl gelinlerde kirli beyaz tonlarının ahengi göz kamaştırıyor. Kar beyaz gelinlikler 2013 yılında kirli beyaz kadar gözde olamayacak. Kirli beyaz gelinlikler gelinlerin ten rengini ortaya çıkaracak ve onlara gizemli ve bir o kadar da asil bir görünüm verecek. Fakat bu yıl kar beyaz gelinlikleri tercih edecek bayanlar, gelinliklerini soft renklerle hareketlendirecekler. Söyle ki, gelinliğin beline takılan kırmızı kuşak, yerini uçuk pembe, gök yüzü mavisi gibi tatlı renklerin masumiyetine bırakacak. Gelin çiçeğinin kuşağına da eklenen bu soft renkler 2013 yılı gelinlerini bambaşka bir havaya, bambaşka bir güzelliğe taşıyacak.

Gelin çiçeklerinde bu yıl canlı kır çiçekleri yahut canlı ve rengarenk güller gelinlerin bütünlüklerini tamamlayacak. Canlı çiçeklerin geline vereceği soft ve tazelenmiş havanın tüm düğünün havasına yansıyacağından eminiz.

Şimdiden tüm gelin adaylarına bu bol seçeneğin olduğu yılda kolay gelsin diyoruz ve mutluluklar diliyoruz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git