Anasayfa » Moda » 2013 Etek Modelleri

2013 Etek Modelleri

2013 sezonunda etek modelleri içinde bulunduğumuz kış mevsiminden dolayı gereken ilgiyi görmese de vitrinlerde bayanları beklemeye devam ediyor. 2013 yılı etek modasında özellikle çizgili etek modelleri ön planda görünmekte ve Mango bu konuda oldukça başarılı bir marka. Siyah beyaz çizgili etekler, kare desenli etekler mango koleksiyonunun en önemli parçalarından. Genellikle yaz dönemi modasında çokça tercih edilen mini etek tasarımları 2013 kış modasında da uzun çizmelerle kombine edilerek bayanların tercih edilen etek modelleri arasına girdi.  Bayanlar özel gün ve geceler için yaz kış demeden bu modelleri tercih ediyorlar. Yeni sezon etek modelleri o kadar şık ki, seçim yapmak hiç düşündüğünüz kadar basit olmuyor.

2013 mini etek tasarımları arasından tek renkli ve sade tasarımlar son derece alımlı görünüyor. Giyeceğiniz bluz veya gömlek modeli hareketli ve renkli olsa da altına hoş görünecek olan tek renk bir mini etek tasarımıyla çok şık görünebilir ve dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. 2013 etek tasarımları için de tek renk modellerin bayanların ilk tercihleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bayanlar hem uzun, hem de kısa olan etek modellerinde sade ve tek renk görünen tasarımları tercih ediyorlar. 2013 sezonunda da bunu oldukça sık olarak görebilirsiniz. Aynı zamanda mini etek tasarımları ünlü markaların 2013 koleksiyonlarında da tek renk, sade ve şık görünen modeller bulunmaktadır. 2013 etek modelleri renkleri çok fazla seçenek içermekle birlikte tercihi sadece kendi modanızı ortaya çıkardığınız zaman doğru olarak yapabiliyorsunuz. Mini etek tasarımları ve ünlü markaların reyonlarında bayanlar için tasarladığı modellerde mavi renkli etek tasarımları dikkatimizi çeken ilk unsur oldu. Çokça gördüğümüz bu rengin alımlı bir tarafı var. 2013 sezonu mini etek tasarımları arasından da sıklıkla tercih edilen bir renk mavi. Sadece mavi renk tercih etmeniz değil kendi güzelliğinizi ve şıklığınızı ön planda tutacak olan, sizin renginizi yansıtacak olan mini etek tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

2013 Etek Modelleri

Uzun etek modellerinde ise uçuşan şifon tarzı etekler bu sene yaz modasına yine damgasını vuracak. Renk renk şifon tasarımlar bayanlara rahatlık sağlayacak ve görünüm açısından bayanların vazgeçilmezi olacak. Kalem etek modasında ise feminen giyinmeyi seven bayanlar için çok şık tasarımlar bulunmakta. Kırmızı deri kalem etek ve siyah bir bluz, ayrıca altına giyeceğiniz şık siyah rugan bir ayakkabıyla bulunduğunuz ortamın gözdesi olabilirsiniz. Bu sene diz altı pileli eteklerin de dar bluzlarla kombinlenerek sıkça kullanıldığını görmekteyiz. Kot etekler ise her sene olduğu gibi bu sene de verdiği rahatlık açısından bayanların tercihleri arasında yer alacak.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git