Anasayfa » Moda » 2013 Etek Modası

2013 Etek Modası

2013 etek modasına baktığımızda aslında her türün moda olduğunu görüyoruz. Modacılar bu konuda her şeyi kolaylaştırmışlar. Artık bayanlar kendilerine yakıştırdıkları etekleri istedikleri gibi giyebilirler. Uzun etekler bu sene çok revaçta. Yerlere kadar uzanan pileli, yerlere kadar uzanan balık yahut kısa üzerinde uzun tül olan etekler bu senenin zirvesinde olacak. Desenli uzun eteklerde spor tarzı olan bayanların tercihi olabilir. Ayrıca bu eteklerin her rengi olduğu için seçenekte çok fazla. Su yeşilleri, maviler, siyahlar, beyazlar, fosforlu sarılar, pembeler ve turuncular gibi renkler. Unutmadan yerlere kadar uzanan yırtmaçlı eteklerde 2013′de moda olacak.

2013 Etek Modası

2013 etek modasında ara boy etekleri de görmek mümkün. Özellikle 80′lerden de izler taşıyan bu dar ve bol kesim etekler; hem modern hem de geleneksel dokunuşlar taşıyor. Yırtmaçlı, örgü, deri, dantel, puanlı etekler ve kalem etekler 2013 etek modasında yerini almış durumda.

2013 yılı etek modasının bir parçası da tabii ki bayanların vazgeçilmezi mini etekler. 2013 etek modasında dar kesim renkli, dantelli, taşlı, deri etekleri çok fazla görmek mümkün. Bol kesim fosforlu minilerde 2013 modasında. Ayrıca püsküllü eteklerde geri döndü. Ve kadınların en çok ilgisini çekenlerden önü kısa arkası uzun etek modelleri de 2013 modasında büyük ilgi görecek. Kısa arkasında tül olan etekler, önü kısa arkası yerlere kadar uzananlar ya da diz altında olanlar yine çok kullanışlı ve rahat olacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git