Anasayfa » Moda » 2013 Çanta Modelleri

2013 Çanta Modelleri

2013 Çanta modelleri bu sezon oldukça keskin hatlardan oluşan, renkleri de bir o kadar dikkat çekici, alımlı bayanların kullanımına uygun çok şık modeller tasarlanmış, aynı zamanda kolunuzun şıklığı da her stil bayana uygun olarak tasarlanmış. Zara markası abiye çanta ihtiyacına cevap verebilecek çok özel tasarımlarıyla 2013 yılı çanta modasına damgasını vuracak. Çünkü bu çanta modellerinin oldukça mantıklı ve ılımlı bir tarafı var spor ve klasik kıyafetler ile tercih edebileceğiniz bu ürünler aynı zamanda kullanım kolaylığının yanı sıra kullanan bayana zarafet katıyor. 2013 yılına yeni başladığımız bu ilk aylarda yine mat renkler ön planda ve zımba, çivili ve taşlı baskıları ön planda diyebiliriz. Biz bayanlar kıyafetlerimizi kombine ederken aynı zamanda aksesuarlarımıza da önem vermeliyiz. Nedeni şu ki çanta kıyafetlerimizin tamamlayıcısı olmakla birlikte bizim şık olmamızı sağlayan en önemli aksesuarımızdır. Bu sebeple biz bayanlar için önemli aksesuar tercihlerimiz arasında yer alır.

Modanın sembolü olarak gösterilen DNYK de, 2013 bayan çanta modellerini görücüye çıkarttı. Tüketiciden ve moda uzmanlarından övgü dolu sözler alan Donna Karan bir kez daha bayanların bu sezon için beklentilerini fazlasıyla gerçekleştirdi. Amerika’nın bilhassa Hollywood yıldızlarının markası olarak bilinen, giyim ve aksesuar mevzusundaki yeteneğini çanta modellerinin tasarımında da gösteren ünlü modacı, sinema ve iş dünyasındaki ünlüleri giydirerek ne kadar kabiliyetli olduğunu ispatlıyor. 1989 yılında New York’ta moda dünyasındaki yerini alan DNYK kıyafet, ayakkabı, aksesuar, saat, parfüm tarzı ile kendine özgü bir çizgide yol alan marka, bayan çanta tasarımları ile bayanların şıklığını tamamlıyor.

2013 Çanta Modelleri

Her bayanın çanta seçimi farklı farklıdır, kimi bayan spor çanta kullanır, kimisi klasik çantaları tercih eder. Spor olmayan fakat günlük hayatta kullanım için uygun çantaların yanı sıra, özel davetler ve günler için ise çok şık çantalar tasarlayarak moda dünyasında kendi stilini koruyor. Modellerinde bilhassa ara renkleri birbiri ile çok yetenekli bir şekilde kullanarak çok cazip çantalar ortaya çıkartıyor. Her zaman şık olmak isteyen bayanlar için üretilen modelleri bayanların şıklığını tamamlıyor.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git