Anasayfa » Moda » 2013 Büyük Beden Elbise Modelleri

2013 Büyük Beden Elbise Modelleri

Büyük beden kıyafet ölçülerinde giyinen bayanlar bu yıl sektörde markalaşan firmaların kendileri için hazırladıkları elbiseler sayesinde en büyük sorunlarını keyifli bir hale getirmeye başaracaklardır.

Büyük beden elbise modelleri içerisinde seçim yaparken sizlere tavsiyemiz iddialı görünmemeye dikkat etmeni olacaktır. Çalışan bayanların iş hayatlarında en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alan elbiseler 2013 İlkbahar yaz sezonunda farklı modelleriyle sizlere sunulacaktır. Öncelikle kıyafet seçiminde bayanların vücut tiplerini bilmeleri ve uygun elbiseler seçmeleri gerekmekte olup aksi halde kilolarınızın daha da belirgin hale gelmesiyle istediğiniz görüntüyü yakalayamayarak mutsuz olacaksınızdır.

2013 Büyük Beden Elbise Modelleri

2013 İlkbahar yaz sezonunda büyük beden elbise modellerinde diz üstü, diz altı ya da bilekte olan modeller çok rağbet göreceği gibi sıfır yakalı belden boşalan elbiselerde bayanların tercihleri arasında yer alacaktır. Büyük beden elbiseler artık siyah, kahve gibi koyu tonlardan kurtulup canlı renkleri tercih eden cesur bayanlara yönelik renklerle tasarlanmaktadır. Bu elbiselerde bordo, yeşil, kırmızı, mor, beyaz, lila oldukça rağbet gören renkler arasında yer almaktadır.

Bu sezon büyük beden elbiseler bol ya da kalem etek tarzındaki elbiseler sayesinde sizin daha asil görünüm kazanmanızı sağlayacaklardır. Elbise modelleri arasında kullanılan iki renkli modeller sezonun trendi seçimleri olarak dikkat çekecektir. İş hayatınızda kullanacağınız elbiseler genelde uzun kol ve kısa kol olarak tasarlanmıştır. Büyük beden elbise modellerinde yaz aylarında penye, pamuklu, jarse kumaşlar kullanılırken kışın triko, yünlü kumaşlar kullanılmıştır. Büyük desenler, çiçek motifleri elbiselerde dikkat çeken detaylar arasında yer almaktadır. Büyük beden elbiselerde dekolte seven bayanlar için 2013 koleksiyonu elbise modelleri içerisinde farklı ve birbirinden etkileyici dekolte seçenekleri de yer almaktadır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git