Anasayfa » Moda » 2013 Büyük Beden Bluz Modelleri

2013 Büyük Beden Bluz Modelleri

Büyük beden kıyafet bulmakta zorlanan bayanlar tasarımcılar sayesinde artık bu sorundan kurtuldular.

Büyük bir dert haline gelen büyük beden kıyafet seçimi artık hemen her mağazada bulabileceğiniz farklı ve renkli bluzlarla siz bayanları bu dertten kurtaracak. Genelde kilolu bayanlar kendi bedenlerinden daha bol bluzlar seçerek kendilerinin daha kilolu görünmesine sebep olurken bazı bayanlarda bunun tam tersi kendi vücuduna daracık yapışan bluzlar seçerek hoş olmayan görüntüler ortaya çıkmasına sebep olabiliyorlar. Büyük beden kıyafet seçiminde ufak detaylara dikkat ederek giydiğiniz kıyafetleri çok hoş bir şekilde taşımanız mümkün olacaktır.

Kilolu bayanların düz renkte bluzlar seçmelerini tavsiye ediyoruz çünkü düz renkler her zaman zayıf görünmenizi sağlamasının yanında açık renk tonları sizlerin daha ince görünmenizi sağlayacaktır. Büyük beden kıyafetler kullanan bayanlar tarafından doğru bilinen bir yanlış ise desenlerin kilolu bayanları daha zayıf göstermesi olmasına rağmen bu düşünce kesinlikle yanlıştır. Bu tarz kıyafetler üzerine çalışan modacılar deseni nerede kullanırsanız o bölge ön planda yani daha büyük görünmesini sağlayacaktır tezini savunmaktadırlar.

2013 Büyük Beden Bluz Modelleri

2013 İlkbahar yaz sezonunda bluzlarda oldukça çeşit yer alırken bayanların kurtarıcısı olan kıyafet modellerinde düşük kol, göğüsten büzgülü, peplum bluzlar, asimetrik bluzlar, yarasa kollar oldukça moda olacaktır. Son yıllarda özellikle genç kızlarımızda ilerleyen obezite nedeniyle tasarımcılar bunu dikkate alarak genç büyük beden modeller tasarlamaya başladılar. Bu sezon moda olan salaş kazak, tişört, bluz ve gömlekler sayesinde moda trendlerini yakından takip etme şansınız olacaktır. Hem rahat hem şık olabileceğiniz  salaş modelleri mutlaka kıyafet seçiminizde tercih etmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Giyim tercihlerinizde unutmamanız gereken en önemli nokta vücudunuzu iyi tanımanız olacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git