Anasayfa » Moda » 2013 Boyfriend Pantolon Modası

2013 Boyfriend Pantolon Modası

2013 İlkbahar yaz sezonu yaklaşırken dünyaca tanınan jean markaları sezona yeni trendler kazandırarak sektördeki iddialarını devam ettirmeye çalışmaktalar.

Sknny, yırtık, İspanyol paça, bol paça derken iki yıldır görmeye başladığımız fakat fazla tercih etmediğimiz boyfriend pantolonlar yaza hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Daha çok ünlülerin üzerinde gördüğümüz bu modeli yaz aylarında sokaklarda görmeye hazır olun.

Spor giyinmeyi seven bayanlar için ideal bir kıyafet olan boyfriend pantolonlar tarzıyla ve modelleriyle bu yaz adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Adından da anlaşıldığı gibi modacıların bayanlar için ürettiği bol ve rahat jean modellerini içinde barındıran boyfriend pantolonlar kot pantolon modasına yeni bir nefes getireceğe benziyor. Boyfriend pantolonlar sayesinde vücut hatlarınızı hem saklamanız hem de oldukça rahat ve bol oluşuyla özgür bir tarz yakalamanız mümkün olacaktır. Bu pantolon modelinde kombinler oluştururken dikkat etmeniz gereken üzerine en önemli nokta giyeceğiniz kazak veya gömleklerinizi daha erkeksi seçmeniz gerektiğidir. Bu sezonun bayan giyim trendleri arasında yer alan ve sıkça göreceğiniz maskülen tarzı yansıtan kıyafetlerle bu pantolon modelini kombinleyerek çok hoş görünmeniz mümkün olacaktır. Boyfriend pantolonların bayanlar tarafından tercih edilme sebebi salaş tarzlarını yansıtmaları ve oldukça rahat hareket etmelerini sağlamasından kaynaklanmaktadır.

Boyfriend Pantolon

Boyfriend pantolonla kullanacağınız konbinler yaparken üzerine düz bir ürün kullanmak yerine rahat olan bu pantolon modeline hareketli gömlek, kazak, hırka, ceket, tişört, bodylerle kullanabilirsiniz. Bol kesimli, yırtık, eski pantolon görünümde olan Boyfriend pantolonlar 2013 yılında tarzıyla ve modelleriyle sizleri de etkilemeyi başaracaktır. Bu pantolon modeli oldukça bol olduğu için siz bayanların kilolu görünmesine sebep olabileceği gibi bazı vücut tiplerinde kilo saklamaya bire bir modelde olabilir. Bu pantolonları alırken moda gereği kendi bedeninizin bir büyük bedenini almanız gerekmektedir. Boyfiend kot paçalarını katlama detayıyla oldukça hoş görünüm kazanmanız mümkün olacaktır. Bu pantolonlarla kullanacağınız ayakkabı modelleri arasında dolgu topuk, platform topuk, spor ayakkabı, sandalet ve babetler yer almaktadır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git