Anasayfa » Moda » 2013 Banyo Dekorasyonu

2013 Banyo Dekorasyonu

Evlerimizde en az önemi maalesef banyolara veriyoruz. Evlerimizin yapısından ötürü; en küçük alanlara sahip yer, banyolarımız. Dolayısıyla çok özen göstermeden, bir klozet, bir duşa kabin, bir lavaboyla banyolarımızı dekore ediyoruz. Ancak 2013 yılı banyo dekorasyonu modası bu algıyı yıkacak gibi görünüyor. Çünkü 2013 yılı bu sektörde öncü olan firmalar oldukça değişik banyo tasarımları ortaya çıkarttılar. Eğer siz de, banyonuzun sıradanlığından, karanlık oluşundan şikayetçiyseniz mutlaka birazdan vereceğimiz önerilere bir göz atmalısınız. Zira banyonuzda yapacağınız küçük ya da büyük değişiklikler daha rahat bir kullanıma ulaşmanızı sağlayabilir.

2013 Banyo Dekorasyonu

Eğer küçük bir banyoya sahipseniz, bu alanı büyük göstermek sizin elinizde. 2013 yılı aydınlık banyoların yılı olacak. Bu sezon açık renkli ve büyük materyalli banyolarla sık sık karşılaşacağız. Küçük banyolarınız için; açık renkli ve büyük boyutlu fayanslar tercih etmelisiniz. Eğer banyonuzda küvetiniz varsa, mutlaka kaldırıp yerine bu yılın şık ve zarif tasarımlarından bir duşa kabin edinin. Bu yıl özellikle banyolarda küçük ve gizli dolaplar olacak. Bu da banyonuzdaki dağınıklığınızı toplamaya yardım edecektir. Sizin de böyle bir dolaba ihtiyacınız varsa, dolaplara gömülü lavabolar tam da ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte olacaktır. 2013 yılında bir çok firma, kataloglarına bu tarz lavaboları eklediği için, bulmanız da kolay olacak gibi görünüyor. Bu yıl klozetlerinizi de, rezervuarı gömülü asma klozetlerle değiştirebilirsiniz. Böylece hem daha derli toplu bir görünüme kavuşacaksınız, hem de daha şık ve modaya uygun bir banyo sahibi olacaksınız.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git