Anasayfa » Moda » 2013 Babet Modelleri

2013 Babet Modelleri

Havaların ısınmasıyla birlikte bayanların yaz aylarında vazgeçilmez ayakkabı çeşitlerinden biri olan babetler, mağaza vitrinlerdeki yerlerini almaya başladı. Özellikle bu sene modacılar tarafından öngörülen 2013 favori babet modellerinin, tokalı ve aksesuarlı babet modelleri olacağı, renk seçimlerinde ise daha çok canlı renklerin tercih edileceği sektörün öncü modacıları tarafından moda programlarında dile getirildi. Bu yılın ilk bahar ve yaz kreasyonu seçimlerinde farklı modellerde babetleri podyumlarda gördük. Babetlerin bayanlar tarafından sıkça tercih edilmesinin en çok sebeplerinden biri rahatlık ve her bütçeye uygun modellerin bulunması olmuştur. Bayanların rahat kullanımı, çorapsız giyiliyor olması babetlerin yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasında yer almasını sağlamıştır.

2013 Yılının en çok satan babet modelleri arasında kendini belli ettiren ve herkes tarafından tercih edilen trend platform topuklu babet boy gösteriyor. Kısa boylu bayanlar daima babetin topuksuz olması sebebi ile kullanmaktan kaçınmışlardır. Bu sene moda haline gelen ve babet modelleri arasında çok tutulan trend platform topuklu babet modelleri kısa boylu bayanların vazgeçilmez tercihi olarak biliniyor.

2013 Babet Modelleri

2013 Yılının Favori Babet Markası Twist

Babet deyince akla herkes tarafından beğenilen ve gayet şık babet tasarımları olan firmaların başında bildiğiniz üzere Twist Firması gelmektedir. Özellikle 2013 Twist babet modelleri resimlerini incelediğinizde sektörün öncü firmalarından biri olduğuna kanaat getireceksiniz. 2013 Twist babet fiyatları 99 TL ile 199 TL arasında değişiyor. Daha çok bu sene bağcıklı babet modelleri ve tokalı babet modelleri vitrinlerinde şık görünümlü rengarenk babet modellerine sıkça karşılaşmak mümkün olacak.

Babet Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Babet alırken özellikle aldığımız ayakkabının rahatlık ve esnekliğini kontrol etmeliyiz. Bazen babetlerin tokaları yapıştırma olması sebebi ile sallanabilir veya dayanıksız olabiliyor. Alırken özellikle bunu incelemeniz gerekmektedir. Birkaç kullanımdan sonra düşme veya kopma gerçekleşebiliyor. Aldığımız babeti daha çok çorapsız kullanacak ise hava delikli olmasına dikkat etmeliyiz. Aksi taktirde koku ve ayakta terleme, bunun sonucunda ise mantar yapma riski de taşıyor. Babetlerin bu tür dezavantajları olması sebebi ile daha çok babet alırken bilindik firmaları tercih etmenizi öneriyoruz.

Benzer konular

Yorumlar (2)

Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git