Anasayfa » Moda » 2013 Alyans Modelleri

2013 Alyans Modelleri

Evlilik öncesi veya sonrasında çiftlerin sonsuz bağını temsilen takılan alyans yüzükler 2013 yılında sizlerin belirlediğiniz renklerde veya modellerde özel olarak tasarım halinde yapılabiliyor. Özellikle 2013 yılı alyans modellerinde çiftler özellikle bu yöntemi seçerek herkesten ve birçok modelden farklı olarak kendilerine özgü stillerini yaratıyorlar. Çiftlerin bir ömür boyu bağlılığını temsil eden alyans yüzüklerin sadece kendilerine ait olması isteyen çiftler için gayet güzel bir seçenek olarak mağazalarda tercih ediliyor.

2013 Alyans Modelleri Seçerken Bilmeniz Gerekenler

Özellikle bayanların beğenisine sunulan ve bayanların daha çok tercih ettiği alyans modelleri arasında, kibar ve klasik olması gözden kaçmıyor. Ancak karar verirken model konusunda şık ve farklı desenleri tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken özellikle düşünmeniz gereken sık sık değişiklik yapılmayan ve ömür boyu taşımanız gereken bir aksesuar olduğu için tamamen sizi yansıtan ve özgün bir modele sahip olması gerektiğini unutmayın. Özellikle sektörün öncü firmalarından 2013 yılının favori alyans modelleri arasında bombeli alyans modelleri olacağı dile getiriliyor. Sizlerde tercihlerinizi dilerseniz bu yönlerde farklı renklerde yapabilirsiniz. Seneler ilerledikçe farklılıklarda ortaya çıkmıyor değil. Değişiklik ve standartlığı sevmeyenler için 2013 yılında çiftlerin farklı modellerde alyans takması da kaçınılmaz gözü ile bakılıyor. Bir model 2 alyans üzerine kombineli bir biçimde çizilerek yaratıcılık ön plana çıkıyor. İkisi ayrı olduğu zaman ise sadece tribal bir desen, birleştiğinde ise anlam ifade eden yaratıcı bir şekle dönüşen farklı alyans modellerine de göz atabilirsiniz.

2013 Alyans Modelleri

2013 Ten Rengine Göre Alyans Seçimi

Titiz ve uyumluluğu seven bayanlar için ten rengine uyumlu alyans modelleri seçilmeli. Bunun için aslında iki şık göze çarpıyor. İlk olarak alyans rengi ile ten rengine yakın tonların tercih edilmesi. Ancak bu biraz daha gözde alışkanlık yapacağı ve alyansı tende kaybedeceği için tercih edilmeyebilir. Diğer seçenek ise ten rengine zıt renklerin kullanılarak parmaktaki alyansı biraz daha ön plana itme. Esmer bir bayanın özellikle beyaz alyans kullanması, görünüm açısından biraz daha şıklık ve ön plan temsil edebilir. Fakat tabi bu tamamen çiftlerin isteği ve tercihine kalmıştır. Uyum ve zıt uyum şeklinde alyans seçerken bu tür detayları da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git