Anasayfa » Moda » 2013 Aksesuar Modası

2013 Aksesuar Modası

2013 yılı aksesuar modası ile modaya ayak uydurmak isteyenler için bu yazımızda yeni aksesuarlara göz atacağız. Trendi yakından takip eden bayanların bildiği üzere her sezon modası değişen kıyafet trendleriyle birlikte kullanılan aksesuarların modası farklılık göstermektedir. Şıklık yarışında bayanların vazgeçilmezi olan aksesuarlar kıyafetleri tamamlamakta ve bayanların güzelliklerini pekiştirmektedir. Aksesuar olarak en çok kullanılan çanta, kolye, bileklik, şapka, eldiven, fular ve saat modelleri de günümüz kıyafetlerinin trendine uygun olarak tasarlanmış ve bayanların beğenisine sunulmuştur. 2013 sezonunda da bir önceki yıl gibi kıyafetler ve aksesuarlarda dolu dolu  geçecek bir yıl olacak. Nedeni şu ki özellikle trendi yakından takip eden bayanlar bu haberimizi dikkatlice okumalıdırlar.

2013 yılına girdiğimiz şu ilk aylarda şıklık yarışındaki bayanların en fazla önem verdikleri unsur olan aksesuar modelleri yepyeni ve en özel modelleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle bayanların, trendi yakından takip etmeleri dikkatlerinizden kaçmamıştır. Her sezon bayanlar bu senenin modası hangisi ve bu sene hangi aksesuarlar moda diye her zaman gerek basından gerek ünlü firmaların hazırladığı defileler vasıtası ile araştırmaktadırlar. Moda çok hızlı değişen ve yerinde durmayan bir kavram olarak karışımıza çıkmaktadır. Her değişen sezon ile birlikte modanın da değişiklik göstermesi ile birlikte birbirinden farklı kıyafetler, aksesuarlar ön plana çıkıyor. Yani her saniye her gün ve her dakika moda değişebilmekte ve bayanların beğenisine sunulmaktadır. Çoğunlukla kıyafete uyum sağlasın ve kıyafeti tamamlasın diye takılan aksesuarlar değişen kıyafet trendiyle birlikte değişiklik göstermektedirler. En önemli aksesuarlardan biri olan çantalar da bu sezon trendi yine büyük çantalardan oluşuyor. Canlı renklerden oluşan çantalar farklı renk ve tasarımlarıyla bayanların dikkatini çekiyor. 2013 sezonunda deri çantaların ön planda olduğunu görmekteyiz.

2013 Aksesuar Modası

2013 sezonu saat modellerinde ise büyük ekranlı sert kordonlu saatler tüketiciye sunulmaktadır. Bu sene bijuteri olsa bile gümüş ve altın görünümlü kolyeler dikkatleri çekmekte. Ayrıca kıyafeti tamamlayan yakalarda bu sezon trendleri arasında. Bileklik modellerine baktığımızda ise cıvıl cıvıl renklerde birden çok takılan modeller ön planda. Gümüş görünümlü, ahşap görünümlü, altın görünümlü ve boncuklu bileklikler bayanların şıklıklarına bu senede şıklık katacaklar. Yine farklı model ve renklerdeki fularlar da sade olan kıyafetleri hareketlendirmeye yetecekler.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git